Sayın Müşterilerimiz;

Yaklaşık 2014 yılından beri yüyürlükte olan ve 5 yıllık zaman diliminde hiç fiyat farkı yansıtmadığımız "Sınırsız Bayi Hosting" ve "Linux Limitsiz Bayi Hosting" paketleri 1 Ocak 2018 tarihi ile yürürlükten kalkacaktır.

Bu paketi kullanan müşterilerimizin Bayi Hosting  adresinden geçebilecekleri yeni paketleri seçmeleri gerekmektedir.  70 üzerinde hosting barındıran müşterilerimiz  dilerler ise  cPanel Hediyeli Bulut Sunucu adresinden cPanel Hediyeli bulut sunucuya geçiş yapabiirler. (Eğer özel ip kullanıyorlar ise özel ipleri ile beraber sunucuları kurulup teslim edilecektir. Bu sayede ip değişimi gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmayacaklar.)

Paket seçimi yapmayan müşterilerin yenileme faturaları; bayi hesabında kullandığı domain sayısı ve disk alanı ile eşleşen paket ile eşleşen paket fiyatından faturalandırılacaktır.

Örneğin,

Bayi hesaınıza da 14 Hosting Hesabı var, toplam kullanılan disk 12 GB ise : "BBH TWENTY" paketine geçirilecektir.

yada 

Bayi hesaınıza da 14 Hosting Hesabı var, toplam kullanılan disk 22 GB ise : "BBH FIFTY" paketine geçirilecektir.

Yeni yılda geçilecek olan Bayi ve Hosting paketlerinde eskiden aktif olmayan mail hizmeti aktif edilecektir. IPv6 tüm paketlerde otomatik olarak aktif edilip devreye alınacaktır ve Ücretsz SSL (Lets SSL) hizmeti devrede olacaktır.

Hizmet kalitesindeki iyileştirme nedeni ile alınan bu karar doğrultusunda göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.

Thursday, December 14, 2017<< Geri