Sunmuş olduğumuz tüm lokasyonlardaki hosting hizmetlerinde 11.03.2019 tarihi itibari ile hizmet sözleşmesine de eklenen,  barındırma koşullarını değiştirmiş bulunmaktayız.

Sunulan hizmet kalitesini arttırmak,  teknik alt yapının en iyi ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak ve yedekleme hizmetlerinin sağlıklı çalışması için alan adlarını satın alınan hosting hizmetleri üzerinde yayın yapmayan (aktif olmayan hosting hesapları) sözleşmede de yer alan;

g- Sunulan hizmet kalitesini arttırmak,  teknik alt yapının en iyi ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak ve yedekleme hizmetlerinin sağlıklı çalışması için satın alınan hosting yada bayi hosting hesabı içerisindeki alan adlarını firmamız sunucuları üzerinde barındırmak zorundadır. DNS adresleri firmamız üzerinde olmayan hosting hesapları belli periyotlar ile yapılan tarama sonucunda, sunucu üzerinden yedek alınarak silinir. Ancak müşteri talep ederse müşteriye yedek teslim edilir yada ilgili alan adının DNS adresleri tekrar ilgili hizmetin DNS adreslerine yönlendirirse hesabı tekrar açılır.

maddesi gereği yedeği tarafımızdan alınarak silinecektir.

DNS adresleri sunucularımız da olmayan  hosting hesaplarının silinme işlemleri 15.03.2019 tarihinde başlayacaktır. 

Tüm müşterilerimizin bu tarihe kadar hosting ve bayi hesaplarını kontrol ederek aktif olmayan hosting hesaplarının yedeklerini almaları önemle duyurulur.

Sizlere daha iyi hizmet vermek adına işleme aldığımız yeni uygulamamızı anlayışla karşılayacağınızı umut ediyor teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İyi Çalışmalar

 

 

 Monday, March 11, 2019<< Geri