En Uygun cPanel Sunucu

Daha Ucuzu Yok !

  • Lisans Maliyeti Yok
  • Sunucum Yavaşladı Derdi Yok
  • Her Zaman En Hızlı ve Limitsiz

Easy cPanel Server

Fiziksel Sunucuları Unutun

Sunucu Modeli İşlemci Hızı Ücretsiz Lisans RAM Disk Trafik

CHEAP CPANEL SERVER

1 Core x 2.10 GHz cPanel + LiteSpeed* 2 GB 20 GB SSD 100 Mbit/s Sınırsız
85.00 TL
Satın Al

Easy Cpanel Server Nedir ?

Easy Server sizi yüksek sunucu maaliyetlerinden, lisans paralarından ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir türlü hızlanmayan web site uğraşlarınızdan, tek bir paket ile kurtaracak, özel olarak optimize edilmiş tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilmiş ve performans akışı sağlanmış, bulut mimarisi ile desteklenmiş Türkiye'de sadece Speed Hosting bünyesinde olan özel bir sunucudur.

Diğer Sunuculardan Farkı Nedir ?

Easy cPanel Server'ın diğer sunuculardan farkı; performans tabanlı bir mimariye sahip olmasıdır. Sunucu yapılandırırken tamamen sizin ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak performans dizaynı yapılır. Kesinlikle lisans maliyeti yoktur, cPanel ve LiteSpeed Web Server lisans maliyetleri firmamıza aittir.

Bu Sunucuyu Kullanmak İstiyorum Fakat Hiç Bir Bilgim Yok ?

Site üzerinden sipariş vermeniz yeterlidir. Speed turbo Serverin diğer bir ayrıcalığı ise, sunucunuz 7/24 Speed Under Management desteği ile yönetilmektedir. Siz sadece sipariş verirsiniz, eski sunucu yada web site panel bilgilerini bize iletirsiniz geri kalanını biz hallederiz. Sizin için web sitenizi taşır, optimize eder, yayına hazır hale getiririz. Sizin sadece DNS değişikliği sonrasında ise artık siteleriniz Speed Turbo Server üzerinden yayın yapar.

Lokasyon Seçeneği !

Speed Turbo Server için tek lokasyona bağımlı kalmazsınız. İster Türkiye lokasyon sunucu ister Fransa lokasyon sunucu olarak yada isterseniz Almanya lokasyon sunucu olarak konfigüre edebilirsiniz. Türkiye lokasyon sunucu tercihinizde 100 Mbit sınırsız, Almanya ve Fransa lokasyon sunucularımızda ise 1 Gbit port üzerinden sınırsız trafik erişimine sahip olursunuz.

* LiteSpeed Lisansı bir domain için ücretsizdir, bir domainden fazla kullanacak müşterilerimiz normal lisans almak zorundadır.

Diğer Bulut Sunucu seçeneklerimizi incelemek istermisiniz ?

Performans ve Fİyat Hepsİ Mükemmel

Türkİye Loasyon Bulut (Cloud) Sunucu Hızlı Cevaplar

  • Özel kurulum istekleri haricinde Fransa lokasyon fiziksel sunucular genellikle bir saat içerisinde, Türkiye lokasyon fiziksel sunucular ise aynı gün içerisinde teslim edilir.
  • Tüm Türkiye Lokasyon hizmetimiz Denizli konumlu veri merkezinden kendi donanımlarımızdan sağlanaktadır.
  • Fransa Lokasyon sunucularımız OVH veri merkezide barınmaktadır.
  • Tabiki; seve seve. Sunucunuz aktif olduktan sonra kontrol panelinden bildirim göndermeniz yeterlidir.

Hangİ Paketİ Seçeceğİnİze Karar Veremedİnİz mİ?

Hiç sorun değil ! Skype Canlı desteğinden yada 0 216 606 42 32 numaralı telefondan bizleri arayarak bir uzmandan yardım alabilirsiniz.


skype:speeddestek