yükleniyor
img-bg
img-bg
işlemci
ram
disk
Lisans
fiyat
işlemci 1 Core x 2.10 GHz
ram 2 GB RAM
disk 20 GB SSD
Lisans cPanel + LiteSpeed *
fiyat 85 TL/aylık
Easy Cpanel Server Nedir ?

Easy Server sizi yüksek sunucu maaliyetlerinden, lisans paralarından ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir türlü hızlanmayan web site uğraşlarınızdan, tek bir paket ile kurtaracak, özel olarak optimize edilmiş tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilmiş ve performans akışı sağlanmış, bulut mimarisi ile desteklenmiş Türkiye'de sadece Speed Hosting bünyesinde olan özel bir sunucudur.

Diğer Sunuculardan Farkı Nedir ?

Easy cPanel Server'ın diğer sunuculardan farkı; performans tabanlı bir mimariye sahip olmasıdır. Sunucu yapılandırırken tamamen sizin ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak performans dizaynı yapılır. Kesinlikle lisans maliyeti yoktur, cPanel ve LiteSpeed Web Server lisans maliyetleri firmamıza aittir.

Bu Sunucuyu Kullanmak İstiyorum Fakat Hiç Bir Bilgim Yok ?

Site üzerinden sipariş vermeniz yeterlidir. Speed turbo Serverin diğer bir ayrıcalığı ise, sunucunuz 7/24 Speed Under Management desteği ile yönetilmektedir. Siz sadece sipariş verirsiniz, eski sunucu yada web site panel bilgilerini bize iletirsiniz geri kalanını biz hallederiz. Sizin için web sitenizi taşır, optimize eder, yayına hazır hale getiririz. Sizin sadece DNS değişikliği sonrasında ise artık siteleriniz Speed Turbo Server üzerinden yayın yapar.

Lokasyon Seçeneği !

Speed Turbo Server için tek lokasyona bağımlı kalmazsınız. İster Türkiye lokasyon sunucu ister Fransa lokasyon sunucu olarak yada isterseniz Almanya lokasyon sunucu olarak konfigüre edebilirsiniz. Türkiye lokasyon sunucu tercihinizde 100 Mbit sınırsız, Almanya ve Fransa lokasyon sunucularımızda ise 1 Gbit port üzerinden sınırsız trafik erişimine sahip olursunuz.

* LiteSpeed Lisansı bir domain için ücretsizdir, bir domainden fazla kullanacak müşterilerimiz normal lisans almak zorundadır.
img-bg
Ayarlanabilen Özellikler

Seçtiğiniz bulut sunucu satın alıkren istediğiniz özellikeri ve yazılımları ekleyip çıkartabilirsiniz. Kurulum sonrasında istediğiniz özellikte bir sunucu satın almanızı sağlarsınız.

Ücretsiz Transfer

Eski firmanızdaki sunucu yedeklerinizi satın alma işlemi bitiminde teknik ekbimiz yeni sunucunuza taşır. (Eski sunucunuz cPanel & Plesk ise geçerlidir.)

4 Farklı Lokasyon Seçeneği

Seçtiğiniz sunucuyu Fransa, Almanya, Helsinki ve Türkiye lokasyon bulut sunucu satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Yedekleme

Satın alınan tüm bulut sunucularda satın aldığınız sunucunun disk alanı kadar alan ücretsizdir. (Yedekleme işlemleri talep edilmediği süre işleme alınmayacaktır.)

Dünyanın En İyileri

%100 Uptme garantili sunucularımızı dünyanın en iyi firmalarında barındıraraı sizlere üstün uptime oranını sağlamayı hedefliyoruz.

Speed Hosting Kalitesi

900'den fazla bulut sunucu müşterisi ile Türkiye'de en büyüklerden olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizde kaliteyle tanışmak için acele edin.