yükleniyor ...
img-bg

BİZ KİMİZ ? Hakkımızda

Hakkımızda

Speed Hosting, 2012 yılında kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmek anlayışı ile kurulmuştur. 2016 sonralarına kadar bireysel ve kurumsal anlamda binlerce müşteriye hizmet etmiş bu başarısını 2018 sonunda Ümraniye merkezli ofisinde 6 uzman ekibi Limited Şirkete dönüştürmüş ve uluslarası platformda hosting ve sunucu işlemlerine devam etmektedir.

Müşteri odaklı anlayışımız, enerjimiz ve esnekliğimiz ile bir hosting firmasının sahip olması gereken profesyonelliği ve güvenilirliği tek çatı altında toplayarak, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz.

Dünya kalitesinde hizmet sunmayı amaçladığımız, internet sektöründe amacımız öncelikle Türkiye ardından da dünya pazarında önemli bir firma olarak anılabilmek, uzun yıllar beraber çalışabileceğimiz müşteriler kazanabilmektir.

Firma olarak Türkiye hosting piyasasında 2021 yılı itibari ile toplamda 25.000'i aşkın hosting, 9.000'i aşkın bireysel ve kurumsal firmaya hizmet vermektedir.

speedhosting.com.tr Türkiye lokasyon hizmetlerinin tamamında kendi yatırımını ve kendine ait donanımları kullanmaktadır. Ripe Member, cPanel Partner gibi hosting alt yapısında kullanılması gereken tüm arabirimleri aracısız kendisi tedarik etmekte ve maaliyet indirimini direk müşterilerine yansıtmaktadır.

speedhosting.com.tr, bizden satın aldığınız hizmetlerde, sizin bizim müşterimiz olduğunuzu unutmaz, sizin sorununuz ne ise bizim sorunumuzdur mantığı ile hareket eder ve sorunu çözmeye odaklanır.

Sizlerde 9.000 mutlu müşteri arasında yerini alabilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soru ve ihtiyaçta bizlere ulaşabilirsiniz.


Powered by WHMCompleteSolution