Türkiye Lokasyon Sunucular Sınırsız Trafik Uygulaması Hakkında

 Apr 17th

Sayın Müşterilerimiz;Türkiye lokasyon sunucu ve bulut sunucularla ilgili 17 Nisan 2018 tarihinden itibaren trafik kullanımları aşağıdaki şekilde devam edecektir.Uygulamna sadece Türkiye Lokasyon için geçerlidir. Yurt dışı lokasyonlardaki hizmetlerimiz de satın aldığınız zaman ki trafik kotası hala geçerlidir.CLOUD A - 100 ... Devamını Oku »

Fransa Lokasyon Linux Hosting Erişim Sorunu Hakkında

 Dec 24th

Sayın Müşterimiz;Fransa - OVH veri merkezi; daha önce hiç bir haber ve bildirimde bulunmaksızın ekte resminide sizinle paylaşacağımız üzere hesabımızı kalıcı olarak kapattığı mailini göndermiştir. Açıklamasında "Telif Hakkı İhlali" gerekçe gösterip hiç bir site yada marka bilgisi bizimle ... Devamını Oku »

1 Ocak İtibari ile Tedavülden Kalkacak Hizmet Paketleri

 Dec 14th

Sayın Müşterilerimiz;Yaklaşık 2014 yılından beri yüyürlükte olan ve 5 yıllık zaman diliminde hiç fiyat farkı yansıtmadığımız "Sınırsız Bayi Hosting" ve "Linux Limitsiz Bayi Hosting" paketleri 1 Ocak 2018 tarihi ile yürürlükten kalkacaktır.Bu paketi kullanan müşterilerimizin Bayi Hosting  adresinden geçebilecekleri ... Devamını Oku »

Türkiye Linux Hosting Sunucusu Upgrade Çalışması Hakkında

 Aug 10th

Sayın Müşterilerimiz; Türkiye Linux Hosting sunucumuzda en üst seviyede hizmet verebilmek adına bu geceden (10.08.2016) itibaren güncelleme ve yükseltme çalışması başlamıştır.  Bu çalışma tahmini olarak bir hafta kadar sürecek ve aşağıdaki yenilikleri içerecektir. Mail hizmeti kullanan müşterilerimizin saatlik ... Devamını Oku »

ACİL : DNS Sunucu Değişikliği Hakkında

 Jul 27th

Sayın Müşterilerimiz;Hosting, Bulut Sunucu ve Fiziksel Sunucu kullanımında firmamızın DNS'lerini kullanan müşterilerimizin tamamı ortak bir DNS kullanmaktadır.Aşağıdaki değişiklik listesini önemle dikkate almanızı ve uygulamanızı rica ederiz.ÖZEL DNS KULLANA MÜŞTERİLERİMİZÖzel dns kullanan müşterilerimiz acil olarak ... Devamını Oku »