Neden Biz ?

speedhosting.com.tr, 2012 yılında kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmek anlayışı ile kurulmuştur.

Müşteri odaklı anlayışımız, enerjimiz ve esnekliğimiz ile bir hosting firmasının sahip olması gereken profesyonelliği ve güvenilirliği tek çatı altında toplayarak, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz.

Dünya kalitesinde hizmet sunmayı amaçladığımız, internet sektöründe amacımız öncelikle Türkiye ardından da dünya pazarında önemli bir firma olarak anılabilmek, uzun yıllar beraber çalışabileceğimiz müşteriler kazanabilmektir.

Firma olarak Türkiye hosting piyasasında 2016 yılı itibari ile toplamda 15.000'i aşkın hosting, 4.000'i aşkın bireysel ve kurumsal firmaya hizmet vermektedir.

speedhosting.com.tr Türkiye lokasyon hizmetlerinin tamamında kendi yatırımını ve kendine ait donanımları kullanmaktadır.

speedhosting.com.tr, bizden satın aldığınız hizmetlerde, sizin bizim müşterimiz olduğunuzu unutmaz, sizin sorununuz ne ise bizim sorunumuzdur mantığı ile hareket eder ve sorunu çözmeye odaklanır.

Sizlerde 4.000 mutlu müşteri arasında yerini alabilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soru ve ihtiyaçta bizlere ulaşabilirsiniz.

Adres : Aziz Mahmut Hudai Mah. Halk Cad. Manastırlı Ismail Hakki Sok. No : 14/1 / Üsküdar / İSTANBUL

Telefon : 0 216 606 42 32

Vergi Dairesi : Üsküdar

Vergi Numarası : 7810575637

İstanbul Ticaret Odası Sicil No : 69381-5

Hangİ Hİzmetİ Seçeceğİnİze Karar Veremedİnİz mİ?

Hiç sorun değil ! Skype Canlı desteğinden yada 0 216 606 42 32 numaralı telefondan bizleri arayarak bir uzmandan yardım alabilirsiniz.


skype:speeddestek