Speed Turbo Server

Sunucu Dünyasında Yeni Bir Boyut

  • Lisans Maliyeti Yok
  • Sunucum Yavaşladı Derdi Yok
  • Her Zaman En Hızlı ve Limitsiz

Speed Turbo Server

Fiziksel Sunucuları Unutun

Sunucu Modeli İşlemci Hızı Ücretsiz Lisans RAM Disk Trafik

SPEED TURBO SERVER

8 Cores x 3.40GHz cPanel + LiteSpeed* 12 GB DDR4 100 GB SSD 100 Mbit/s Sınırsız
312.70 TL
Satın Al

Speed Turbo Server Nedir ?

Speed Turbo Server sizi yüksek sunucu maaliyetlerinden, lisans paralarından ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir türlü hızlanmayan web site uğraşlarınızdan, tek bir paket ile kurtaracak, özel olarak optimize edilmiş tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilmiş ve performans akışı sağlanmış, bulut mimarisi ile desteklenmiş Türkiye'de sadece Speed Hosting bünyesinde olan özel bir sunucudur.

Diğer Sunuculardan Farkı Nedir ?

Speed Turbo Server'ın diğer sunuculardan farkı; performans tabanlı bir mimariye sahip olmasıdır. Sunucu yapılandırırken tamamen sizin ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak performans dizaynı yapılır. Kesinlikle lisans maliyeti yoktur, cPanel ve LiteSpeed Web Server lisans maliyetleri firmamıza aittir.

Bu Sunucu İhtiyacımı Karşılayacak mı ?

Web sitenizin yada sitelerinizin toplam hiti günlük (500K) 500.000'e kadar olan tüm projelerde yeterli gelecektir. Toplam trafiğinizin sorunsuz olması adına MYSQL Optimizasyonu ve LiteSpeed Optimizasyonu, sitelerinize özel Cached sistemi ve eğer istersenz statik dosyalarınız için özel CDN desteği ile web siteleriniz hiç olmadığı kadar stabil ve hızlı çalışacaktır. Şuan kullanmış olduğunuz fiziksel sunucu yada sunucunun ne kadar yavaş olduğunun farkına varacaksınız.

Bu Sunucuyu Kullanmak İstiyorum Fakat Hiç Bir Bilgim Yok ?

Site üzerinden sipariş vermeniz yeterlidir. Speed turbo Serverin diğer bir ayrıcalığı ise, sunucunuz 7/24 Speed Under Management desteği ile yönetilmektedir. Siz sadece sipariş verirsiniz, eski sunucu yada web site panel bilgilerini bize iletirsiniz geri kalanını biz hallederiz. Sizin için web sitenizi taşır, optimize eder, yayına hazır hale getiririz. Sizin sadece DNS değişikliği sonrasında ise artık siteleriniz Speed Turbo Server üzerinden yayın yapar.

Lokasyon Seçeneği !

Speed Turbo Server için tek lokasyona bağımlı kalmazsınız. İster Türkiye lokasyon sunucu ister Fransa lokasyon sunucu olarak yada isterseniz Almanya lokasyon sunucu olarak konfigüre edebilirsiniz. Türkiye lokasyon sunucu tercihinizde 100 Mbit sınırsız, Almanya ve Fransa lokasyon sunucularımızda ise 1 Gbit port üzerinden sınırsız trafik erişimine sahip olursunuz.

* LiteSpeed ilk ay trial, devam eden aylarda Full Lisans olarak sağlanacaktır.

Diğer Bulut Sunucu seçeneklerimizi incelemek istermisiniz ?

Performans ve Fİyat Hepsİ Mükemmel

Türkİye Loasyon Bulut (Cloud) Sunucu Hızlı Cevaplar

  • Özel kurulum istekleri haricinde Fransa lokasyon fiziksel sunucular genellikle bir saat içerisinde, Türkiye lokasyon fiziksel sunucular ise aynı gün içerisinde teslim edilir.
  • Tüm Türkiye Lokasyon hizmetimiz Denizli konumlu veri merkezinden kendi donanımlarımızdan sağlanaktadır.
  • Fransa Lokasyon sunucularımız OVH veri merkezide barınmaktadır.
  • Tabiki; seve seve. Sunucunuz aktif olduktan sonra kontrol panelinden bildirim göndermeniz yeterlidir.

Hangİ Paketİ Seçeceğİnİze Karar Veremedİnİz mİ?

Hiç sorun değil ! Skype Canlı desteğinden yada 0 216 606 42 32 numaralı telefondan bizleri arayarak bir uzmandan yardım alabilirsiniz.


skype:speeddestek