Silinecek Hosting Hesapları Hakkında

Sunmuş olduğumuz tüm lokasyonlardaki hosting hizmetlerinde 11.03.2019 tarihi itibari ile hizmet sözleşmesine de eklenen,  barındırma koşullarını değiştirmiş bulunmaktayız. Sunulan hizmet kalitesini arttırmak,  teknik alt yapının en iyi ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak ve yedekleme hizmetlerinin sağlıklı ... Devamını Oku »

11th Mar 2019
Türkiye Lokasyon Sunucular Sınırsız Trafik Uygulaması Hakkında

Sayın Müşterilerimiz;Türkiye lokasyon sunucu ve bulut sunucularla ilgili 17 Nisan 2018 tarihinden itibaren trafik kullanımları aşağıdaki şekilde devam edecektir.Uygulamna sadece Türkiye Lokasyon için geçerlidir. Yurt dışı lokasyonlardaki hizmetlerimiz de satın aldığınız zaman ki trafik kotası hala geçerlidir.CLOUD A - 100 ... Devamını Oku »

17th Apr 2018
Fransa Lokasyon Linux Hosting Erişim Sorunu Hakkında

Sayın Müşterimiz;Fransa - OVH veri merkezi; daha önce hiç bir haber ve bildirimde bulunmaksızın ekte resminide sizinle paylaşacağımız üzere hesabımızı kalıcı olarak kapattığı mailini göndermiştir. Açıklamasında "Telif Hakkı İhlali" gerekçe gösterip hiç bir site yada marka bilgisi bizimle ... Devamını Oku »

24th Dec 2017
1 Ocak İtibari ile Tedavülden Kalkacak Hizmet Paketleri

Sayın Müşterilerimiz;Yaklaşık 2014 yılından beri yüyürlükte olan ve 5 yıllık zaman diliminde hiç fiyat farkı yansıtmadığımız "Sınırsız Bayi Hosting" ve "Linux Limitsiz Bayi Hosting" paketleri 1 Ocak 2018 tarihi ile yürürlükten kalkacaktır.Bu paketi kullanan müşterilerimizin Bayi Hosting  adresinden geçebilecekleri ... Devamını Oku »

14th Dec 2017
Türkiye Linux Hosting Sunucusu Upgrade Çalışması Hakkında

Sayın Müşterilerimiz; Türkiye Linux Hosting sunucumuzda en üst seviyede hizmet verebilmek adına bu geceden (10.08.2016) itibaren güncelleme ve yükseltme çalışması başlamıştır.  Bu çalışma tahmini olarak bir hafta kadar sürecek ve aşağıdaki yenilikleri içerecektir. Mail hizmeti kullanan müşterilerimizin saatlik ... Devamını Oku »

10th Aug 2016
ACİL : DNS Sunucu Değişikliği Hakkında

Sayın Müşterilerimiz;Hosting, Bulut Sunucu ve Fiziksel Sunucu kullanımında firmamızın DNS'lerini kullanan müşterilerimizin tamamı ortak bir DNS kullanmaktadır.Aşağıdaki değişiklik listesini önemle dikkate almanızı ve uygulamanızı rica ederiz.ÖZEL DNS KULLANA MÜŞTERİLERİMİZÖzel dns kullanan müşterilerimiz acil olarak ... Devamını Oku »

27th Jul 2016